CHANGE LAYOUT
  • leftlayout
  • rightlayout
SET FONT SIZE
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Kontrollpanel

FlightSim.no

iFly 737NG i nettbutikken

Endelig er det tilgjengelig en skikkelig 737 til Flight Simulator X (og 2004).

For å gjøre det enkelt sakser jeg inn kortversjonen på engelsk:

 This extensive package has stunning exterior models of every NG and BBJ variant, flown from the most incredibly realistic simulation of cockpit and systems seen in a 737 flight sim product. Systems and flight dynamics have been tested by real NG pilots to ensure the accuracy of performance and functions to the real aircraft.

Ground support is provided for maintenance, air and electrical utilities, plus pushback and panel features are controlled from the fully-featured FMC to make sure that your are totally immersed in the ‘flight deck’ experience!

Package includes the 737NG 600, 700, 800, and 900, plus the BBJ, BBJ2, and BBJ3 models. The Configuration Manager allows you to load fuel and passengers, customise jet engine type and add eyebrow windows and wingtips.

Flyet kan kjøpes i nettbutikiken vår til Flight Simulator X eller Flight Simulator 2004.

 

Kommentarer (9)

ifly vs PMDG
har begge og foretrekker pmdg det er ikke bare copitten ser ut eller flyet som teller men hvordan flyet oppfører seg masse fine fly med paneler på markedet men få er realistiske det legges formye vekt på kosmetikk istedet for realisme
ted tedsen , 01.08.2011
konge!
Ifly e bra fly ! telle ikkje någe på Realisme -.-,kan du 737 autopilot godt så funke flye meget bra :) og har du den siste AIRAC1107 så toppe d alt :) PMDG Er sikker bedre ja,mn d er jo bare Kvalitet spill det me mye detaljer,,Ilfy passer bra for dem som ikke bry seg så mye om Realisme -.-
erik midbrød , 02.08.2011
yes:D
jeg gleder meg. nå har vi bestilt ifly 737ng:D jeg har sett bilder. det ser så sinnsykt bra ut:) det er mye mere grafikk enn det det er på 737 fly med en gang man laster fsx inn:D gleder meg så mye at dere aner det ikke:D:D
kristian , 09.08.2011
HERR
Ifly er bra, men PMDG NGX er helt og klart det råeste noen gang som er eller har vært på markedet!
Olav moldestad , 15.08.2011
PMDG for life.
Jeg har hatt PMDG på FS 2004 en stund, og synes den var kjempefin både å se på og å fly selvsagrt. Aldri noe feil eller bugs som det kalles. Så kom IFLY med sin 737, og for en grafikk. Jeg trodde PMDG var det ultimate når det gjaldt grafikk, men der tok jeg feil. IFLY var dobbelt så bra, men...........utrolig mange irriterende feil. Kan ramse opp en hel del: Autopilot kunne ikke slåes på , ILS virket ikke uten at FMC var tilkoblet, flyet mistet høyde helt plutselig, , Utrolig irriterende viftestøy i cockpiten m.m. Nå har jeg kjøpt PMDG 737NGX.......I'm in love. For et fly. De har gjort en helt fantastisk jobb. Grafikk og funksjonalitet får 10 av 10 mulige poeng.. En ting har jeg skjønt. Ingen lager fly som PMDG, og jeg tar også med CARENADO når det gjelder propellfly. Disse to utviklerne har skjønt det.
UBQwcW , 30.08.2011
IFLY 737 FS9 - Parkert i hangaren!
Denne har jeg kjørt i hangaren etter kun å prøvd den en gang - dvs. jeg prøvde all modellene, men den er så full av bugs at det ikke går an å fly den. Jeg får bl.a. ikke aktivert autopilot og LNAV og VNAV fungerer ikke. PMDG sin 737 er mye mer kvalitet.
Roar Kverneng , 12.09.2011
iFly 737 NG
Denne har jeg hatt nå i 2 dager.. jeg syns den er bra men sliter med at når gassen er på null så beveger flyet seg. noen som har hatt samme problem?

men er fornøyd
Kasper , 27.10.2011
IFLY VS NGX
Jeg har hatt Ifly nå i 3 mnd ! og synes det er konge fly :D men Ngx er nokk bedre ja,mn hvofor vi får Dårlig Fps i NGX vis ud ikke bruger Track Ir5 :0 Merkelig feil på Ngx :/ for min vudering ville jeg ha velgt Ifly ! Husk siste AIRAC 1111
Erik ivan Midbrød , 07.11.2011
Foretrekker Wilco pubshing sin 737 pilot in command.
Jeg har ennå ikke prøvd den IFLY 737 NG.Men den beste Boeing 737 simmulatoren jeg har hatt er den Wilco publishing pilot in command.Der får man mye 737 simmulator for pengene synes jeg.
Knut Andre Eikeland , 13.11.2011

Skriv kommentar

Denne artikkelen er låst og kan ikke kommenteres lenger

busy